Не знаєте про що написати в опису садиби на сайт? Написати так, щоб збільшити кількість клієнтів? Даю простий алгоритм питань, на які слід дати відповідь.

В цій публікації від проекту «Школа сільського туризму», Ви дізнаєтесь, про те, яку саме та як максимально ефективно надавати якісну інформацію про власну садибу на різні сайти, каталоги, системи бронювання.

Нагадаю, що каталог сайтів, це електронний довідник, де по тематиці зібрана корисна інформація. Наприклад каталог садиб. Звичайно, що є платне та безоплатне розміщення.

Чи була у Вас ситуація, коли Ви звертались по телефону, чи писали на пошту до сайту, з питанням про розміщення інформації про вашу садибу? Або ви просили розмістити інформацію про себе. А Вам кажуть – надішліть інформацію. І Все. Ви не знаєте про що писати? Було таке?

У мене таких випадків було багато. Сам звертався до садиб, писали й мені. І тут навіть не йшло питання про оплату. Зупинка на стадії роздуму, про що написати.

Найгірше, що проблема, з якою стикаються власники – не знаючи що писати в описі садиби обмежує їх можливості та закриває їх від клієнтів та стримує продажі послуг.

Для представлення інформації, потрібно підготувати для Вас унікальний текст, не той що вже є на інших сайтах. Це критична вимога пошукових систем. Якщо текст буде з копійований, бо він не матиме для Вас жодної цінності а Ви не отримаєте результат.

Сформували для Вас алгоритм дій, для опису Вашої садиби та представлення її на сайтах. Для цього, дайте відповідь на наступні питання, а саме:

Опишіть що саме пропонує Ваша садиба?

 • Пропонує звичайно розміщення, але Вашим клієнтам буде цікаво дізнатись, де вони будуть спати, де вони будуть перебувати, де вони будуть їсти, яким є сан вузол.
 • кількість поверхів та номерів, а також загальна кількість ліжко місць
 • з чого складається будинок, чи є кухня, які туалети, душ/ванна
 • чи є додаткові послуги? прокат спорядження, велосипедів….

Коротко напишіть, хто Ваша цільова група? Для кого Ваша садиба?

 • наприклад: садиба пропонує відпочинок для родини з дітьми. Окрім комфортного проживання, у вас є поруч ігрова територія, пісочниця (додайте фото)…. Можливо у Вас є спеціальні пропозиції для шкільних канікул? Теж про це напишіть……
 • маєте на прокат велосипеди? Напишіть про це. Адже Ваші гості зможуть подорожувати околицями, якщо вони любителі активного відпочинку.
 • Що ще?

Напишіть, чому до Вас слід приїхати? В яку пору року?

 • Коротко опишіть Ваше село, Ваші краєвиди, природні чи архітектурні пам’ятки.
 • Що робити у Вас у літній час? Ходити в гори, чи купатись та засмагати на березі річки, озера? А у осінній час? Можна збирати гриби, їсти свіжі фрукти. Вашим гостям це цікаво.
 • Додайте яскраві фото

Напишіть Ваші контакти:

 • адреса, та як доїхати
 • телефони та електронна пошта
 • сайт, якщо є, сторінка у фейсбуці
 • чи є можливість зробити трансфер гостей? вокзал – садиба – вокзал. Звісно за гроші. Якщо так, напишіть, що є така можливість.

Порада: пам’ятайте, що якісне представлення інформації про садибу на сайтах каталогах, це клопітка, але надзвичайно Важлива робота. Вам не можна копіювати готовий текст інших, адже пошукові системи все знають, та не сприйматимуть Вас. Не дуріть їх та себе.

Олександр Коваль
Автор

Підприємець, бізнес – консультант, мандрівник, блогер, тренер та викладач. Засновник Туристичного – інформаційного центру «Турінформ Закарпаття». Розвиваю та дарую ідеї для розвитку власної справи. Інтереси: маркетинг та продажі, pr&брендинг, smm; Сектор: туризм та готельно-ресторанний бізнес, виробництво натуральних продуктів харчування.

Залишити коментар

avatar
  Підписка  
Notify of