Для сільської садиби важливим є не лише внутрішній дизайн, але й облаштування прилеглої території, де гості проводять досить багато часу, що додасть ще один аргумент, чому її слід обрати для відпочинку.
Онлайн платформа “Школа сільського туризму” продовжує публікувати практичні поради з питань діяльності сільських садиб, залучення туристів та зростання дохідності.
В цій публікації ми розглянемо ідею дизайну території сільської садиби, що є частиною загального враження, яке формується у гостей. Це й тротуари по яким будуть ходити гості, клумби, місця для проведення дозвілля, простір де провести вечірній час. Обов’язково придбайте про те, що б на території сільської садиби були такі місця, що викликатимуть особливі захоплення у ваших гостей.

Чому це важливо?

  • Більшість людей мріють про гарний приватний простір, де можна провести час, жити, де можна перебувати, де б була природа, тиша, спокій. А сільська садиба може стати таким еталоном.
  • Відпочинок в сільській садибі може це надати, то очікування гостей можна передбачити. Подумайте над цим.
  • Зараз, на початку нового сезону (хоча ми розуміємо ситуацію з пандемією коронавірусу), ви можете зробити те, що принесе Вам декілька аргументів За, при прийнятті рішень у потенційних туристів, коли вони обиратимуть відпочинок для родини та себе у сільській місцевості.
дизайн садиби
Проста ідея для дизайну території сільської садиби. Фото з сайту www.pinterest.com

Пам’ятайте! Коли ваш потенційний клієнт, переглядаючи сайт, сторінку в соціальних медіа бачить, що ви дбаєте про своє господарство та обґрунтовуєте кожне дизайнрішення по сільській садиби через певну ідею, цінність, він починає вам довіряти і відноситься з повагою, не як до ще одного закладу розміщення, а як до потенційного та реального об’єкта, куди він може приїхати при нагоді.

Що потрібно зробити?

  • Зробіть оцінку території, визначте місце реалізації проекту. Обов’язково зверніть увагу на те, як це місце буде освічуватись сонцем. Це важливо й для майбутніх фотографії, пам’ятайте що люди люблять ділитись фотографіями в соц медіа.
  • Обов’язково додайте невеличку інформаційну табличку, з поясненням, що саме у вас росте та розмістіть її у найпопулярнішому місці, зробіть напис “Назва садиби” та адреса.
  • Це може бути клумба салатів (свіжа сировина для харчування ваших гостей), чи  корисних лікарських рослин для вживання.
дизайн садиби
Уявіть собі, як їм буде цікаво все розглядати та читати. Ну й звісно фотографувати. То ж Ви маєте шанс привернути увагу до свого господарства. Вкажіть назву та адресу.
  • Проведіть необхідні роботи, оберіть свою ідею конструкції з дерева, каміння, металу. Подумайте, як будете робити зрошення. Де буде стояти лійка. Уявіть собі, як це буде подобатись діткам. Але поливати слід згідно графіку.
  • Зверніть увагу, що сама ідея, це вже предмет для роздумів, обговорення, публікації на сторінці у соціальній мережі. То ж спитайте ваших підписників, які вони люблять салати? Ну й розмістіть фото на вашій сторінці в соц медіа.
дизайн садиби
Використовуйте різноманітні місця та простір, та матеріали, що є у вас на господарстві сільської садиби.
дизайн садиби
Прості рішення, для оформлення клумби на території. Фото з сайту www.pinterest.com
Пам’ятайте, що в туризмі продаються емоції. А сільська садиба продає не лише ліжко. То ж додайте цей аргумент до вашого продукту.
5 1 голос
Рейтинг статті
Олександр Коваль
Автор

Підприємець, бізнес – консультант, мандрівник, блогер, тренер та викладач. Засновник Туристичного – інформаційного центру «Турінформ Закарпаття». Розвиваю та дарую ідеї для розвитку власної справи. Інтереси: маркетинг та продажі, pr&брендинг, smm; Сектор: туризм та готельно-ресторанний бізнес, виробництво натуральних продуктів харчування.

Підписка
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі