«Школа сільського туризму» – корисна та доступна інформація, про розвиток власної справи на селі.

Мета: відкритий онлайн-доступ до практичної та корисної інформації про сільський туризм, ведення приватної справи у сільській місцевості, усім зацікавленим в Україні незалежно від місця проживання та виду діяльності.

Ситуація. Щороку, в Україні, проводяться сотні тренінгів, семінарів, десяток конференцій та форумів по темі сільського туризму, де мова йде про розвиток потенціалу та створення продуктів, послуг на території сільських громад. Учасники отримують ідеї, але не розуміють, що робити далі.

Як ініціатор, вирішив публікувати для Вас корисні рішення та чіткий план дій, а головне, ви можете легко застосувати їх на практиці. Розумію, що власна справа у сільській місцевості має свою специфіку, проблеми, але рішення та інструменти є. Головне робота.

Ціную свій час, та закликаю цінувати ваш. Тому, попрошу максимально продуктивно спілкуватись, втілювати рішення та виконувати завдання.
Для кого буде корисна ця онлайн-платформа?
  • Як для власників так і тих, хто прагне відкрити свою власну справу на селі
  • Для фермерів, пасічників та тих хто працює у сільській місцевості
  • Представників органів місцевого самоврядування, депутатів та активних громадян сіл, громад
  • Журналістів, експертів та представників громадських організацій
  • Усім, кого цікавить розвиток власного продукту.

Гарного та продуктивного вам розвитку у сфері сільського туризму!

Олександр Коваль, засновник онлайн – платформи “Школа сільського туризму”

0 0 голосів
Рейтинг статті
Олександр Коваль
Автор

Підприємець, бізнес – консультант, мандрівник, блогер, тренер та викладач. Засновник Туристичного – інформаційного центру «Турінформ Закарпаття». Розвиваю та дарую ідеї для розвитку власної справи. Інтереси: маркетинг та продажі, pr&брендинг, smm; Сектор: туризм та готельно-ресторанний бізнес, виробництво натуральних продуктів харчування.

Підписка
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрій Палічев
Юрій Палічев
4 років потому

Доброго дня! Класна тема! Дякую Вам за це! Але, нажаль у законодавчому полі сільський та екологічний (зелений) туризм до цього часу не врегульовані(((